//
LGBTHaber.Net
Dünya

Atina Onur Yürüyüşü: “Tavır Al”

Atina Onur Yürüyüşü bu yıl 13 Haziran’da gerçekleşecek. “Tavır Al” sloganı ile yürüyüşe çağıran Atina Pride; nefrete, ayrımcılığa ve şiddetin her türlüsüne tavır almayı amaçlıyor.
Onur yürüyüşlerinin bir kutlama olduğunu belirten Atina Pride ekibi, aynı zamanda onur yürüyüşlerinin güçlü bir politik düzlem, afişler ve sloganlar aracılığıyla güçlü bir mesaj iletme aracı ve siyasi bir hareket olduğunu belirtiyor.
Atina Pride kişisel ifadeyi özgür kılacak tüm katılımların, lezbiyen, gey, biseksüel, trans ve insanların hakkını destekleyeceğini vurguluyor. Bu nedenle Yunanistan’da LGBT topluluğu ve diğer savunmasız grupları etkileyen tüm önemli konularda Atina Pride, 13 Haziran 2015’te gerçek demokratik değişim için tavır almaya, Yunan toplumunun siyasi, dini ve kültürel liderlerine meydan okumaya çağırıyor.

Atina Onur Yürüyüşü 2015

Reklamlar

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Twitter’da takip et

Ailemize katılın!

Eli klavye tutan tüm eşcinseller LGBHaber'e destek verip ailemize katılabilir. Yapmanız gereken tek şey yedi.his@gmail.com adresine "istekliyim" başlığı ile bir mail atmak!

Kaynak Kullanımı

LGBTHaber.net bir LGBTİ eşcinsel portalıdır. Sitemizde yayınlanan haberlerin kaynakları haberlerin içinde belirtilmiştir. LGBTHaber'in özel haberi olmayan haberlerin sehven kaynak belirtilmeme durumuna karşılık haber kaynakları ana sayfamızda belirtilmiştir.
Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: