//
LGBTHaber.Net
Dünya

” Eşcinsel evliliği sığır ihracatımıza zarar verir!”

Avustralya Tarım Bakanı Barnaby Joyce, eşcinsel evliliğini yasallaştırmaları durumunda sığır ihracatlarının azalacağını iddia etti.

barnabyjoycethemadman

Avustralya Tarım Bakanı Barnaby Joyce, eşcinsel evliliği yasallaştırmaları durumunda sığır ihracatının zarar göreceğini öne sürdü. Joyce, ticaretlerinin büyük bölümünü Güneydoğu Asya ülkeleriyle yaptıklarını söyleyerek, bu ülkelerin kendilerini “yozlaşmış” göreceğini iddia etti.

“Ekonomik olarak var olduğumuz yer Güneydoğu Asya, sığırlarımız da oraya gidiyor” diyen Joyce, “sevseniz de sevmeseniz de orada belirli yargılar var” dedi.

Ülkede eşcinsel evliliğin yasallaşmasının önümüzdeki ay görüşüleceği söylenirken Avustralya Başbakanı Tony Abbott, yasanın muhtemelen oylanmayacağını söylemişti.

Reklamlar

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Twitter’da takip et

Ailemize katılın!

Eli klavye tutan tüm eşcinseller LGBHaber'e destek verip ailemize katılabilir. Yapmanız gereken tek şey yedi.his@gmail.com adresine "istekliyim" başlığı ile bir mail atmak!

Kaynak Kullanımı

LGBTHaber.net bir LGBTİ eşcinsel portalıdır. Sitemizde yayınlanan haberlerin kaynakları haberlerin içinde belirtilmiştir. LGBTHaber'in özel haberi olmayan haberlerin sehven kaynak belirtilmeme durumuna karşılık haber kaynakları ana sayfamızda belirtilmiştir.
Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: