//
LGBTHaber.Net
Türkiye

Gerici örgütten eşcinsel katliamı çağrısı!

Kendilerini “Ankara merkezli gençlik hareketi” olarak tanıtan Genç İslami Müdafaa adlı örgüt, Ankara cadde ve sokaklarında afişle “cinayet çağrısı” yaptı. “Lût kavminin çirkin işini yapanı görürseniz, faili de mef’ulü de öldürünüz” yazılı hadisler afiş olarak direklere, duvarlara, duraklara yapıştırıldı.

lut1

Kendilerini “Ankara merkezli gençlik hareketi” olarak tanıtan ve IŞİD terör örgütünün logosuna benzeyen bir logo kullanan Genç İslami Müdafaa adlı gerici bir örgüt, cadde ve sokaklara açıkça cinayet çağrısında bulunan afişler astı.

AÇIKÇA CİNAYET ÇAĞRISI

28 Haziran Pazar günü İstanbul’daki Onur Yürüyüşü’ne polisin saldırmasının ardından gerçekleşen afiş çalışmasında, net olarak insanlar “nefret cinayeti işlemeye” davet edildi. Tirmizi ve Ebu Davud’un naklettiği “Lût kavminin çirkin işini yapanı görürseniz, faili de mef’ulü de öldürünüz” hadisinin siyah zemin üzerine yazıldığı afişler Ankara’nın pek çok cadde, sokak ve durağına yapıştırıldı.

IŞİD KAFASI!

Gerici örgütün internet sitesinde de insanlar cinayet işlemeye davet edildi. Sitede yer alan “Lût kavminin kalıntıları” başlıklı yazıda şu cümlelere yer verildi: “LGBT olarak adlandırılan açılımını bile yazmaktan hâyâ ettiğimiz kuruluşun yapmış olduğu yürüyüş, Lût kavminin kalıntılarının hala günümüzde var olduğunu bizlere tekrar kanıtladı. Ahlaksızlığın zirvesini yaşayan bu insanlar mübarek Üç Ayların ismi olan Recep, Şaban ve Ramazan’ı da alay konusu etmekten geri kalmadılar. Batıl davada hâyâsızca olan bu yürüyüşe bizler Hak yolda kayıtsız kalamazdık. Bazı bölgelere bu konu ile ilgili afişlerimizi asarak, Müslümanların bu konuda sessiz kalmamaları gerektiğini, İslam’ın bu duruma kesinlikle müsaade etmediğini göstermek adına Tirmizi ve Ebu Davud da geçen bu Hadis-i Şerifi  halkımız ile paylaştık. Temennimiz İslam’ın bizden istediği tavrı televizyonlarda hakkı haykıramayan hocalar yerine, Kur’an ve Sünnet ışığında öğrenmemizdir.”

Dernek mi, vakıf mı ya da herhangi bir yasal tüzel kişilik mi olduğu anlaşılamayan Genç İslami Hareket adlı gerici oluşumun internet sitesinin “Hakkımızda” ve “İletişim” bölümlerinde hiçbir bilgiye rastlanmaması ve logo olarak IŞİD bayrağına benzeyen bir logo kullanmaları dikkat çekti.

lut2

lut3

Reklamlar

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Twitter’da takip et

Ailemize katılın!

Eli klavye tutan tüm eşcinseller LGBHaber'e destek verip ailemize katılabilir. Yapmanız gereken tek şey yedi.his@gmail.com adresine "istekliyim" başlığı ile bir mail atmak!

Kaynak Kullanımı

LGBTHaber.net bir LGBTİ eşcinsel portalıdır. Sitemizde yayınlanan haberlerin kaynakları haberlerin içinde belirtilmiştir. LGBTHaber'in özel haberi olmayan haberlerin sehven kaynak belirtilmeme durumuna karşılık haber kaynakları ana sayfamızda belirtilmiştir.
Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: