//
LGBTHaber.Net
Türkiye

Her savaş sizi kendisine benzetir…

Okan Sermes*


savas-cocuk1

Çirkinleşmenin en kolay yoludur savaş.

Plazaların çabuk çirkinleşen patroniçeleri gibi üst üste estetiklere gerek yoktur aslında. Kısa süreli mutluluk kaynağı, üzün süreli kalıcı hasarlar bırakan botoksa da, güzelleşmek uğruna parayla yaptırıp aslında daha da çirkinleşmenize sebep olan hiçbirşeye gerek yoktur.

Çirkinleşmenin en kolay yoludur savaş.

Seviyesiz futbol programlarında kanın tepenize sıçramasına, sizden olmayana ağız dolusu hakaretler etmenize, kısacası ömrünüzden yiyip çirkinleşmenize gerek yoktur.

Çirkinleşmenin en kolay yolu savaşın kendisidir.

Çünkü her savaş sizi kendisine benzetir.

Güzel savaş olmaz. Hiçbir bomba, hiçbir kurşun, hiçbir ölüm güzel değildir. Barışın her şekli güzelidir. Savaş ise çirkinliğin en kısa tanımıdır.

O halde çirkinleşmeye mahkumsunuz.

Savaş çığırtkanlığı yapanlar, onlara alkış tutanlar, kim ve ne olursa olsun bir yerlerin altını üstüne getirmekten keyif alanlar çirkinleşmeye mahkumdur.

Biz güzel insanlar olarak kalacağız. Ne estetik operasyonlara ihtiyacımız olacak ne yoga seanslarına, ne kişisel gelişim uzmanlarına. İçimizin güzelliği dışımıza yansıyacak. Barış isteyen insanın güzelliği yüzümüzde tebessüme neden olacak.

Çünkü tebessüm güzeldir.

İnsanoğlunun sırf aklını daha iyi kullandığı için yerle bir ettiği, sadece kendisi için var olduğu veya yaratıldığını düşündüğü yeryüzünü çirkinleştirenler, mermilerden kurtulsalar bile çocukların tüm hayatlarını zehir edenler tarih boyunca kaybetmişlerdir ve kaybetmeye mahkumdurlar.


Bu içeriğin yazarı hakkında:
Okan Sermes
: LGBTHaber.net’in kurucusu. İstanbul’da yaşıyor. İşletme okudu. Medya ve Teknoloji sektörlerinde çalıştı. Şu an mesleği ile ilgili eğitmenlik yapmakta, çeşitli  yayınlarda yazarlık yapmakta ve LGBTHaber ile ilgilenmektedir.

Reklamlar

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Twitter’da takip et

Ailemize katılın!

Eli klavye tutan tüm eşcinseller LGBHaber'e destek verip ailemize katılabilir. Yapmanız gereken tek şey yedi.his@gmail.com adresine "istekliyim" başlığı ile bir mail atmak!

Kaynak Kullanımı

LGBTHaber.net bir LGBTİ eşcinsel portalıdır. Sitemizde yayınlanan haberlerin kaynakları haberlerin içinde belirtilmiştir. LGBTHaber'in özel haberi olmayan haberlerin sehven kaynak belirtilmeme durumuna karşılık haber kaynakları ana sayfamızda belirtilmiştir.
Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: